BAZA NOCLEGOWA
Pokoje Małgosia
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do domu wypoczynkowego MAŁGOSIA znajdujacego się w urokliwej miejscowości Jastrzębia Góra.

zobacz
Dom Wypoczynkowy Arka
Dom wypoczynkowy położony 300m od morza, w spokojnym zakątku JG. Obiektem kameralnym, przeznaczonym dla osób ceniących sobie relaks i wypoczynek.

zobacz
Willa Keja
Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty: gustowne pokoje 2,3 i 4-osobowe wszystkie z łazienka i TV, w większości z balkonami, pokoje o podwyższonym standardzie dla najbardziej wymagających klientów.

zobacz
Pensjonat Royal
Ośrodek wypoczynkowy "ROYAL" serdecznie zaprasza do spędzenia wspaniałych chwil w Jastrzębiej Górze. "ROYAL" położony jest w części willowej miasta w odległości 400m od plaży.

zobacz
Willa Pionier
Willa "PIONIER" położona jest w nowo powstającej willowej części Jastrzębiej Góry, jest obiektem oddanym do użytku w roku ..: 2003 :.. Pokoje są przestrzenne i bardzo przytulne, tak więc nasi Goście mają zapewnione komfortowe warunki pobytu.

zobacz
Kompas
Pensjonat KOMPAS oferuje Państwu ofertę spędzenia niezapomnianych wakacji w Jastrzębiej Górze. Dla naszych Gości przygotowaliśmy pokoje gościnne.

zobacz
Pokoje gościnne SAWANA
SAWANA położona jest obiektem położonym zaledwie 500m od morza. Zapewnione komfortowe warunki pobytu w pokojach 2,3 i 4-osobowych z łazienkami. Wyżywienie na miejscu.

zobacz

W celu dodania swojego obiektu: skontaktuj się z nami

Jastrzębia Góra - Noclegi - Pokoje - Wczasy - Kwatery
Jastrzębia Góra to znane kąpielisko nadmorskie, będące od 1975 r. dzielnicą miasta Władysławowa. Jest atrakcyjnie położona na 33-metrowym zalesionym klifowym brzegu. Wchodzi w skład Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.


Pokoje Jastrzębia Góra - Kompas

Agroturystyka w okolicy
Nad morzem Agroturystyka -Agroturystyczne Towarzystwo Nadmorskie Ziemi Puckiej

Obejmuje swym działaniem rejon nadmorski Kaszub, to jest gminy PUCK, WŁADYSŁAWOWO, KROKOWA i CHOCZEWO. Rejon ten położny jest w północnej części województwa Pomorskiego i uważany jest za jeden z najpiękniejszych w Polsce. Zachwycają tu widoki rozkołysanego Bałtyku oraz spokojnej Zatoki Puckiej, a także bogactwo fauny i flory nadmorskiej.

Reklama obiektów turystycznych. ICDR.pl oferuje szeroką gamę produktów reklamowych.

Wybór miejsca reklamy:
Reklama w serwisach tematycznych
Reklama w serwisach regionalnych

Wybór rodzaju reklamy:
Prezentacja obiektów w serwisch
Na stronach głównych serwisów
Linki sponsorowane


Nasze serwisy:
www.wakacje.agro.pl
www.jastrzbiagora.com.pl
www.wladyslawowo.biz
www.lato.turystyka.pl
www.eceat.pl
www.wies.com.pl i wiele innych ....

Informacje lub ceny opublikowane na stronach jastrzebiagora.com.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Jastrzębia Góra - Wakacje nad morzem - Wczasy - Morze - Półwysep - Spanie - Pokoje - Jastrzębia Góra
Zobacz Agroturystyka nad morzem dla wszystkich zainteresowanych wypoczynkiem agroturystycznym.
© 2000-2021 ICDR Internetowe Centrum Dystrybucji Reklam